Dost všeho

12. června 2015 v 13:18 | Nostië Maethil |  Zamyšlení
Tak nějak jsem začala mít všeho dost.

Sedím u počítače - výhled z okna na kopec obklopený stromy mám zastíněn pověšeným oblečením na balkóně, jaká škoda v takový hezký den. Do uší mi řve na "plné pecky" má oblíbená písnička, ale ani to nestačí, abych své uši ušetřila každodenní facky - řev, hádky... Někdy se divím, proč to mají lidé ještě zapotřebí.
A tak jsem si řekla, že už je toho moc a rozhodla jsem se založit si blog. Nebudu vám lhát, není to poprvé co bloguji. A ani nebudu lhát v tom, jak budu psát články dennodenně po dobu deseti let. To ani nemám zapotřebí. Budu prostě blogovat tak dlouho, jak mě to bude bavit. Budu sdílet své nápady, myšlenky a možná i něco jiného. To vše nechávám na událostech, které se budou dít. (Haha, a teď mi vysvětlete, proč jsem usuzující typ a ne ten vnímající. MBTI testy prostě nikdy nebyly úplně přesné...)


Nebývám zrovna fanouškem krátkých článků, ale nic se nemá přehánět. Málokdo chce číst kilometrové příspěvky, zvláště ty "uvítací". Ale je tento vůbec uvítací? Ale ano, dalo by se říct, že je. A tak ho nechám trochu kratší, než bych si představovala.

Maethil
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alphalife alphalife | E-mail | Web | 12. června 2015 v 13:33 | Reagovat

Zajímavé a pěkný design. Lidé na sebe křičí proto, že jsou od sebe vzdálení. Třeba se od tebe dozvíme něco bližšího k tvým problémům, ať tě může někdo nasměrovat na cestu skutečného dobrodružství a nikoliv přežívání v chaosu a strnulosti ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama